Aryna Sabalenka nie wytrzymała, gdy zapytali ją o finał z Igą Świątek! Padła deklaracja, mocne słowa

Iga Świątek kontra Aryna Sabalenka w finale w Madrycie! Fani tenisa czekają na kolejną bitwę liderki i wiceliderki rankingu o tytuł. Zaledwie dwa tygodnie temu Świątek i Sabalenka spotkały się w finale turnieju w Stuttgarcie. Polka pokonała wtedy Białorusinkę 6:3, 6:4. Tenisistka z Mińska była wściekła, kiedy Iga jeździła po korcie wygranym porsche. Niby w żartach udawała nawet, że wybija szybę w aucie polskiej mistrzyni. – Naprawdę nie mogę się doczekać tego finału. Bardzo chcę się zrewanżować – mówi Aryna Sabalenka przed finałem w Madrycie.

Iga Świątek znów zagra z Aryną Sabalenką w finale. Dwa tygodnie temu pokonała ją 6:3, 6:4 w meczu o tytuł i porsche w Stuttgarcie. Teraz Polka i Białorusinka zagrają w finale w Madrycie. Sobotnie starcie liderki i wiceliderki rankingu zapowiada się pasjonująco. Obie w trakcie turnieju rozkręcały się z meczu na mecz. A ich rywalizacja nabiera rumieńców. Świątek wygrała 5 z 7 oficjalnych meczów z Sabalenką, a tenisistka z Mińska fatalnie znosi klęski z polską dominatorką, często po nich zachowuje się jak rozkapryszone dziecko, któremu zabrano zabawkę. – Naprawdę nie mogę się doczekać tego finału – mówi Sabalenka.

Iga Świątek i Aryna Sabalenka zagrają ze sobą zatem już po raz ósmy. – Myślę, że to naprawdę dobrze, że gramy tak często ze sobą i że znów spotykamy się w finale. Ale z nią zawsze jest ciężko. To są zawsze wielkie bitwy. Z Igą zawsze trzeba walczyć naprawdę bardzo mocno. Jestem na to gotowa – podkreśla Aryna Sabalenka. – Bardzo chcę się zrewanżować. Myślę, że po prostu zagram teraz z większą pasją. Nie będę się tak śpieszyć na korcie. Podejdę do tego meczu zupełnie inaczej nastawiona mentalnie – zapowiada Białorusinka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here