Kłopoty rywalki Igi Świątek poważne. Odpuszcza Wimbledon i French Open

Brytyjska tenisistka Emma Raducanu, triumfatorka US Open w 2021 roku, przejdzie zabiegi obu nadgarstków oraz stawu skokowego. Z tego powodu nie wystartuje w wielkoszlemowych turniejach French Open i Wimbledon.

Ostatnie 10 miesięcy było trudne, bo ciągle wracała kontuzja kości obu rąk. Czeka mnie zabieg, żeby rozwiązać ten problem. Jestem rozczarowana, że będę pauzować przez kilka miesięcy, a w tym czasie przejdę też zabieg stawu skokowego – napisała na Twitterze 20-letnia córka Rumuna i Chinki.Emma Raducanu w ostatnich miesiącach miała problem z nadgarstkiem, ale i tak przystąpiła do turnieju w Stuttgarcie. Brytyjka zmagania w Porsche Tennis Grand Prix zakończyła już po pierwszej rundzie, w której przegrała z Jeleną Ostapenko, wygrywając

Emma Raducanu w ostatnich miesiącach miała problem z nadgarstkiem, ale i tak przystąpiła do turnieju w Stuttgarcie. Brytyjka zmagania w Porsche Tennis Grand Prix zakończyła już po pierwszej rundzie, w której przegrała z Jeleną Ostapenko, wygrywając tylko trzy gemy. Szansę na rehabilitację mogła dostać w Madrycie, gdzie w pierwszej rundzie miała zmierzyć się z Wiktorią Tomową.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here