Publiczność oszalała, gdy zobaczyła, co wymyśliła Iga (wideo)

Iga Świątek na swojej ukochanej mączce spisuje się perfekcyjnie. Aktualnie jej kunszt można podziwiać podczas turnieju WTA 1000 w Madrycie. Na profilu WTA pojawiła się jedna z doskonałych akcji polskiej zawodniczki w walce o ćwierćfinał.

Liderka światowego rankingu zgodnie z planem przedarła się do ćwierćfinału turnieju w Madrycie, ale łatwo nie było. Co prawda starcie z Jekateriną Aleksandrową mogła zakończyć w dwóch setach, ale…

Gdy prowadziła w nim 5:2 miała nawet piłkę meczową, ale rywalka zdołała się wybronić, a potem odrobić straty.

Spotkanie finalnie zakończyło się triumfem Igi Świątek 6:4, 6:7(3), 6:3, a zawodniczki opuszczały kort o godzinie 1:15 w nocy.

We wspomnianym drugim secie Świątek do pewnego momentu grała wyśmienicie. A najlepszym tego dowodem jest akcja, którą można zobaczyć na końcu materiału. Widać w niej doskonale, jak raszynianka znakomicie czuje się na “mączce”.

Zachwyceni byli też fani. “Królowa”, “Najlepsza na świecie”, “Kapitalnie się ją ogląda”, “Jazda” – można przeczytać w komentarzach.

W ćwierćfinale turnieju WTA rozgrywanego w Madrycie 21-latka trafiła na Petrę Martić z Chorwacji. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (3 maja). Początek o godz. 11:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here