Robert Lewandowski zapytany o Igę Świątek. Najpierw śmiech, potem szczera odpowiedź. “Znam Igę i…”

Po sieci krążą już właściwie kultowe memy, których głównymi bohaterami są Iga Świątek i Robert Lewandowski. “Mnie też one śmieszą. Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi” – komentowała obrazki tenisistka. A co ma do powiedzenia piłkarz? Po pytaniu o to aż parsknął śmiechem. Zapewnił, że podchodzi do sprawy z dystansem. Później nieco spoważniał i wyjaśnił, że życzy liderce rankingu WTA jak najlepiej.

Tłumy na premierze filmu “Lewandowski – Nieznany” w warszawskiej Kinotece. Ci, którzy mieli okazję zobaczyć dokument, niemal jednogłośnie podkreślają – nie brakuje w nim wzruszeń, a nawet zaskoczeń. “Nie sądziłam, że można zalać się łzami w pierwszych 5 sekundach dokumentu o Lewym. Dalej jest jeszcze lepiej” – podzieliła się wrażeniami Zofia Zborowska-Wrona, która na niebieskim dywanie pojawiła się w towarzystwie męża, siatkarza Andrzeja Wrony.

Przy okazji uroczystego wydarzenia był czas na rozmowy z bohaterem wieczoru. Robert Lewandowski odpowiadał na przeróżne pytania dziennikarzy. Nie wszystkie dotyczyły wyłącznie jego życia i kariery. W pewnym momencie padło nazwisko… Igi Świątek. Jak zareagował piłkarz reprezentacji Polski i Barcelony?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here