Serena Williams promienieje w ciąży. Kibice obsypują ją komplementami

Na początku maja Serena Williams i jej mąż Alexis Ohanian pojawili się na tegorocznej MET Gali i ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Od tamtej pory utytułowana tenisistka regularnie publikuje ciążowe fotki z mediach społecznościowych. Pod najnowszym wpisem Amerykanki posypały się komentarze kibiców, którzy zgodnie stwierdzili, że bycie w ciąży jej służy.

Serena Williams swego czasu brylowała na kortach jako jedna z najlepszych tenisistek w stawce. Amerykanka wygrała w swojej karierze aż 23 turnieje wielkoszlemowe, do rekordu wszech czasów ustalonego przez Margaret Court brakowało jej jednak jeszcze jednego triumfu. W sierpniu ubiegłego roku na łamach magazynu “Vogue” ukazał się artykuł, w którym gwiazda tenisa ogłosiła zakończenie kariery. Ostatni występ Amerykanka zaliczyła przed własną publicznością podczas turnieju wielkoszlemowego US Open.

Znana tenisistka przekazała radosne wieści. Po raz kolejny została mamą

Choć Williams podkreślała wielokrotnie, że jej decyzja o przejściu na sportową emeryturę jest ostateczna, kibice i eksperci ciągle zastanawiali się, czy istnieje chociażby cień szansy na to, że amerykańska gwiazdka powróci jeszcze na kort w roli profesjonalnej tenisistki. Kilka dni temu Serena zakończyła jednak dyskusję na ten temat, gdy pojawiła się na MET Gali i zaskoczyła dziennikarzy… ciążowym brzuszkiem. Jak się okazuje, Amerykanka na dobre skupiła się na życiu prywatnym i postanowiła powiększyć rodzinę.

SERENA WILLIAMS WKRÓTCE PO RAZ KOLEJNY ZOSTANIE MATKĄ. CHWALI SIĘ W SIECI CIĄŻOWYMI FOTKAMI
Odkąd stało się jasne, że Serena William jeszcze w tym roku po raz kolejny zostanie matką, była tenisistka zaczęła regularnie publikować w mediach społecznościowych fotki, na którym zobaczyć można jej powiększający się brzuszek. Teraz 41-latka pochwaliła się fotką w sukience swojej marki “S by Serena”.

Pod fotką Williams od razu posypały się komplementy. “Perfekcja”, “Piękna”, “Gratulacje! Zawsze jesteś taka piękna”, “Seksowna”, “Wow! Cudne nogi”, “Najpiękniejsza mama”, “Absolutnie promieniejesz”, “Rozkwitasz” – zachwycali się internauci w komentarzach.

Serena Williams od 2017 roku jest w związku małżeńskim z przedsiębiorcą Alexisem Ohanianem. Para powitała już na świecie pierwsze dziecko – w tym samym roku, gdy para powiedziała sobie sakramentalne “tak”, urodziła się ich córka Alexis Olympia Ohanian Jr.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here