WTA Rzym: Linette – Noskova. Gdzie oglądać dzisiaj mecz na żywo? [TRANSMISJA TV, STREAM, GODZINA]

Magda Linette zagra z Lindą Noskovą z Czech w czwartek 11 maja w spotkaniu II rundy turnieju WTA 1000 w Rzymie. Poznanianka na otwarcie zmagań miała “wolny los”. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj mecz Linette – Noskova. Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję w tv i online live stream. Tekstowa relacja “na żywo” dostępna będzie w Interii.

WTA Rzym: Magda Linette – Linda Noskova. O której dzisiaj mecz? Gdzie oglądać na żywo? Na jakim kanale transmisja TV?Magda Linette zagra Lindą Noskovą w ramach drugiej rundy turnieju WTA 1000 w Rzymie w czwartek 11 maja. Początek spotkania dzisiaj ok. godziny 12.30 czasu polskiego. Transmisja meczu Linette – Noskova w TV na kanale CANAL+Sport. 

Starcie Magdy Linette z Lindą Noskovą będzie drugim spotkaniem tego dnia we Włoszech na korcie numer 12. Wcześniej od godziny 11.00 zagrają Nuria Parrizas Diaz i Weronika Kudiermietowa. Triumfatorka spotkania Linette – Noskova w trzeciej rudzie WTA w Rzymie zmierzy się z Rumunką Eleną Garbrielą Ruse lub Brazylijką Beatriz Hadad Maią. Zaskakujący wpis na temat Igi Świątek. Tego jeszcze nie było. Kibice zachwyceni: “Świetna robota”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here